התקן בשימוש, כשהוא לא - איך מטפלים בזה • הרבה פעמים אני מנסה לבצע הוצאה בטוחה להתקן, והמחשב כותב שההתקן נמצא בשימוש למרות שברור לי ששום תוכנה (שנראית לעין לפחות) לא משתמשת בהתקן. יש דרך לדעת איזה תוכנה המחשב החליט שמשתמשת בהתקן? או אולי להוציא למרות זאת [וזה לא פותר את הבעיה כשאין אפשרות לוודא לבד אם יש תוכנה שמשתמשת בהתקן]. אולי יש תוכנה שמסבירה בשימוש של איזו תוכנה ההתקן נמצא? • @חבר אמר בהתקן בשימוש, כשהוא לא - איך מטפלים בזה:

  הרבה פעמים אני מנסה לבצע הוצאה בטוחה להתקן, והמחשב כותב שההתקן נמצא בשימוש למרות שברור לי ששום תוכנה (שנראית לעין לפחות) לא משתמשת בהתקן. יש דרך לדעת איזה תוכנה המחשב החליט שמשתמשת בהתקן? או אולי להוציא למרות זאת [וזה לא פותר את הבעיה כשאין אפשרות לוודא לבד אם יש תוכנה שמשתמשת בהתקן]. אולי יש תוכנה שמסבירה בשימוש של איזו תוכנה ההתקן נמצא?

  אין באמת תוכנה שמשתמשת בהתקן, אלא זהו באג שמזהה כאילו יש תוכנה שמשתמשת. אפשר לפתור את הבעיה ע"י תוכנת Unlocker. לאחר התקנת התוכנה, לוחצים על הקבצים שבהתקן הבעייתי, ע"י הלחצן הימני בעכבר, ומסמנים את Unlocker, ואז נפתח חלון שמראה מה 'נעול' בהתקן, ואתה יכול לבחור לסיים את פעולתו, ואז לבצע הוצאה בטוחה של ההתקן.
  בהצלחה!


 • חשמל ואלקטרוניקה

  @עימוד-עילית אם אתה צודק שבאמת אין כל תוכנה שמשתמשת בהתקן אז למה להסתבך עם התוכנה שהצעת פשוט להוציא, לא כך? • @עימוד-עילית זה לא בדיוק נכון, זה לא באג אלא שבאמת יש תוכנה שפתחה את הקובץ ועדיין לא סגרה, [אם זה היה באמת באג היו מיקרוסופט מתקנים את הדבר כבר מזמן] הרבה פעמים הדבר נגרם ע"י וירוס שרצה מההתקן, ואם כן צריך לטפל בוירוס.


 • חשמל ואלקטרוניקה תכנות

  @חבר אמר בהתקן בשימוש, כשהוא לא - איך מטפלים בזה:

  אולי יש תוכנה שמסבירה בשימוש של איזו תוכנה ההתקן נמצא?

  יש תוכנה מיוחדת בשביל הבעיה הזו,
  אני לא זוכר איך קוראים לה, יש את זה בדיסק טכנאי ש @shraga פירסם. • @yossiz אמר בהתקן בשימוש, כשהוא לא - איך מטפלים בזה:

  @עימוד-עילית זה לא בדיוק נכון, זה לא באג אלא שבאמת יש תוכנה שפתחה את הקובץ ועדיין לא סגרה, [אם זה היה באמת באג היו מיקרוסופט מתקנים את הדבר כבר מזמן]

  אני לא יודע מה הפירוש המדויק של 'באג', אבל כוונתי לאיזשהו כשל. כלומר, שסגרת את התוכנה, אבל משהו שם נשאר תקוע ועדיין פועל. ונראה לי שאין בינינו שום ויכוח.
  וזה תשובה גם לשאלת @aiib . • @www בprocess explorer וכן בprocess hacker אפשר לעשות חיפוש [ctrl-f] ולראות איזה תוכנה משתמשת בקובץ • @עימוד-עילית אמר בהתקן בשימוש, כשהוא לא - איך מטפלים בזה:

  אין באמת תוכנה שמשתמשת בהתקן, אלא זהו באג שמזהה כאילו יש תוכנה שמשתמשת. אפשר לפתור את הבעיה ע"י תוכנת Unlocker. לאחר התקנת התוכנה, לוחצים על הקבצים שבהתקן הבעייתי, ע"י הלחצן הימני בעכבר, ומסמנים את Unlocker, ואז נפתח חלון שמראה מה 'נעול' בהתקן, ואתה יכול לבחור לסיים את פעולתו, ואז לבצע הוצאה בטוחה של ההתקן.
  בהצלחה!

  אני עשיתי את זה הרבה פעמים על דיסק און קי שלא רצה לצאת והתוכנה הזו הראת לי שאין נעילות, ובכל אופן האון קי לא יצא ! • אין באמת הרבה מה לעשות בעניין, למי שממש לא רגוע הוא יכול תמיד להפעיל מחדש המחשב....


 • תכנות

  @חבר אני יכול להוסיף מנסיוני עוד משהו
  א. לפעמים האנטי וירוס מריץ סריקה ברקע והוא הגיע לסריקה של הכונן. יותר מזה, מקרה שנתקלתי בו באנטי וירוס איסט (נוד 32) שהיה מוגדר כברירת מחדל לסרוק כל כונן בעת שמחברים אותו. אם מדובר בכונן עם הרבה קבצים (ולאו דווקא בנפח גדול, מספר הקבצים משפיע הרבה יותר) הרי שזה תופס את הכונן לזמן מרובה מאוד
  ב. תוכנות חיפוש מהיר כמו Everything למשל "לוכדות" בעיקר כוננים קשיחים חיצוניים. את זה פתרתי פשוט בלחיצה על הסמל של התוכנה ליד השעון ו"יציאה".
  פעם אחת תפס לי את הכונן שירות האינדקס של חלונות עצמה... פשוט ראיתי שהוא בפעולה. הפסקתי אותו, והכונן הסכים לצאת.


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

5
מחובר

1.9k
משתמשים

6.3k
נושאים

73.3k
פוסטים

סלולר כשר במחירים הנמוכים ביותר עם ובלי ניוד.

כנסו לאתר לקניה מקוונת, או בדקו סניף קרוב לביתכם.

מוצרים עם הנחה

לחצו פה כדי להגיע לרשימת מוצרים עם הנחה בקיאספי.

בהגעה דרך הלינק, ישנה הנחה בשלב התשלום בקופה!

בא תתחבר לדף היומי!