חוקי הפורום

מה ההסבר לשגיאה הזו בסליקת אשראי ב API

• זה מה שאני שולח ע"פ זה

curl -X POST 'https://apidev.payplus.co.il/api/api_transaction/request' -H 'Content-Type: application/json' -H 'token: $token' -d '{ \"cashier\": \"01\", \"request\": { \"credit_card\": \"1234123412341234\", \"exp_mm\": \"11\", \"exp_yy\": \"21\", \"cvv\": \"000\", \"auth_number\": \"000000\", \"holder\": { \"id\": \"123123123 }, \"beneficiary\": { \"name\": \"יוסי\", \"email\": \"test@test.com\", \"phone\": \"054-7123123\", \"crn\": \"123123123\" }, \"amount\": 10, \"currency\": \"ILS\", \"payments\": { \"number\": 1, \"first_amount\": 10, \"nonfirst_amount\": null }, \"transaction_type\": \"01\", \"paramJ\": 4, \"block_duplicate_transaction\": false, \"comment\": \"comment\", \"crdit_terms\": 1, \"print_comment\": \"comment\", \"items\": [ { \"details\": \"internet payment\", \"price_per_unit\": 2, \"amount\": 5 } ], invoice: { \"customer_number\": \"123123123\", \"description\": \"invoice description\" } } }'

וזה התגובה שאני מקבל

SyntaxError: Unexpected token b in JSON at position 171
        at JSON.parse (<anonymous>)
        at parse (/usr/src/app/node_modules/body-parser/lib/types/json.js:89:19)
        at /usr/src/app/node_modules/body-parser/lib/read.js:121:18
        at invokeCallback (/usr/src/app/node_modules/raw-body/index.js:224:16)
        at done (/usr/src/app/node_modules/raw-body/index.js:213:7)
        at IncomingMessage.onEnd (/usr/src/app/node_modules/raw-body/index.js:273:7)
        at IncomingMessage.emit (events.js:323:22)
        at IncomingMessage.EventEmitter.emit (domain.js:482:12)
        at endReadableNT (_stream_readable.js:1204:12)
        at processTicksAndRejections (internal/process/task_queues.js:84:21)

תודה מראש לכל מי שיוכל לעזור לי

• @יוס כתוב במפורש:

Unexpected token b in JSON at position 171

תעתיק את ה-JSON לעורך טקסט, תוריד את כל הלוכנסנים (\) ועבור למיקום 171 תראה שיש שגיאת תחביר, חסר ".

הנה הקטע:

"holder": { "id": "123123123 }, "beneficiary": ...

אתה רואה איפה חסר תו "?

• תודה @yossiz

אכן תיקנתי את " במקום שהיה צריך וגם את הסלשים הורדתי
    ועדיין נותן לי שגיאה - אמנם אחרת אבל אשמח לעזרה

Cannot POST /api/api_transaction/request

• @יוס לא התכוונתי להוריד את הסלאשים מהפקודה, רק בעורך הטקסט כדי למצוא את המיקום המדווח של השגיאה

• @yossiz
    אכן כשהרצתי את הפקודה החזרתי אותם
    ובשלב הזה זה נתן לי את השגיאה הנ"ל

ככה זה נראה

curl -X POST 'https://apidev.payplus.co.il/api/api_transaction/request' -H 'Content-Type: application/json' -H 'token: $token' -d '{ \"cashier\": \"01\", \"request\": { \"credit_card\": \"1234123412341234\", \"exp_mm\": \"11\", \"exp_yy\": \"21\", \"cvv\": \"000\", \"auth_number\": \"000000\", \"holder\": { \"id\": \"123123123\" }, \"beneficiary\": { \"name\": \"יוסי\", \"email\": \"test@test.com\", \"phone\": \"054-7123123\", \"crn\": \"123123123\" }, \"amount\": \"10\", \"currency\": \"ILS\", \"payments\": { \"number\": \"1\", \"first_amount\": \"10\", \"nonfirst_amount\": \"null\" }, \"transaction_type\": \"01\", \"paramJ\": \"4\", \"block_duplicate_transaction\": \"false\", \"comment\": \"comment\", \"crdit_terms\": \"1\", \"print_comment\": \"comment\", \"items\": [ { \"details\": \"internet payment\", \"price_per_unit\": \"2\", \"amount\": \"5\" } ], \"invoice\": { \"customer_number\": \"123123123\", \"description\": \"invoice description\" } } }'

האם ייתכן שהטוקן בכותרת לא עובר נכון ?

• @יוס איפה אתה מריץ את הפקודה הזאת? בשורת הפקודה? או שזה בתוך קוד PHP?
    האם יש לך משתנה ‎$token שמוגדר להכיל את המספר הטוקן שלך?

• @yossiz אני משתמש בזה בתוך php
    הקוד נראה כך

<?php

$login = shell_exec("
        curl -X POST 'https://apidev.payplus.co.il/api/api_users/login' -H 'Content-Type: application/json' -d '{
            \"email\": \"test@payplus.co.il\",
            \"apiKey\": \"XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX\"
            }'
        ");

$deta = json_decode($login);

$token = $deta -> token;

print shell_exec("
        curl -X POST 'https://apidev.payplus.co.il/api/api_transaction/request' -H 'Content-Type: application/json' -H 'token: $token' -d '{ \"cashier\": \"01\", \"request\": { \"credit_card\": \"1234123412341234\", \"exp_mm\": \"11\", \"exp_yy\": \"21\", \"cvv\": \"000\", \"auth_number\": \"000000\", \"holder\": { \"id\": \"123123123\" }, \"beneficiary\": { \"name\": \"יוסי\", \"email\": \"test@test.com\", \"phone\": \"054-7123123\", \"crn\": \"123123123\" }, \"amount\": \"10\", \"currency\": \"ILS\", \"payments\": { \"number\": \"1\", \"first_amount\": \"10\", \"nonfirst_amount\": \"null\" }, \"transaction_type\": \"01\", \"paramJ\": \"4\", \"block_duplicate_transaction\": \"false\", \"comment\": \"comment\", \"crdit_terms\": \"1\", \"print_comment\": \"comment\", \"items\": [ { \"details\": \"internet payment\", \"price_per_unit\": \"2\", \"amount\": \"5\" } ], \"invoice\": { \"customer_number\": \"123123123\", \"description\": \"invoice description\" } } }'
        ");

print "</p>".$token;

תודה על העזרה

• @יוס ייתכן שתרצה למחוק את מפתח ה-API שלך מהקוד הנ"ל!

• זה אמנם מסוף טסט ובפורום הסגור😊
    אבל אם אתה אומר אז אני מקבל ומוחק ....

• @יוס שמתי לב אח"כ שזה כנראה חשבון טסט לפי המייל

הפורום לא כל כך סגור כי (אולי שמת לב?) גוגל מאנדקסים אותו...

• @יוס עד כמה שאני מצליח להבין הבקשה היא בסדר, בשלב זה הייתי מנסה את התמיכה שלהם (אם המושג "תמיכה" קיים אצלם...)

• @yossiz אמר במה ההסבר לשגיאה הזו בסליקת אשראי ב API:

הבקשה

@yossiz
    ממש תודה
    אכן אנסה (-אנסה שוב, האמת מהבוקר אני מחכה לשיחה חוזרת מהם)

• @יוס אגב, יש שגיאה נוספת ב-JSON.

{ "credit_card": "1234123412341234", "exp_mm": "11", "exp_yy": "21", "cvv": "000", "auth_number": "000000", "holder": { "id": "123123123" }

צ"ל:

{ "credit_card": { "number" : "1234123412341234", "exp_mm": "11", "exp_yy": "21", "cvv": "000", "auth_number": "000000", "holder": { "id": "123123123" } }

אבל לא נראה לי שתיקון דבר זה יפתור את הבעיה

עריכה: עכשיו אני רואה שיש סתירה בנושא בין התיעוד לבין הדוגמה שם בדף...

• @yossiz אמר במה ההסבר לשגיאה הזו בסליקת אשראי ב API:

@יוס עד כמה שאני מצליח להבין הבקשה היא בסדר, בשלב זה הייתי מנסה את התמיכה שלהם (אם המושג "תמיכה" קיים אצלם...)

עכשיו יצרתי איתם קשר
    וזה התשובה
    "החלפנו שרתים לכן מסוף הטסט לא עובד תנסה במסוף אמת"
    (די מרגיז לעבוד שעות כדי לגלות כזה שטות)

ומסוף האמת גם לא עובד -זה בבדיקה😕 😕

התחבר כדי לפרסם תגובה