חוקי הפורום

yakyak | תוכנה שימושית למשתמשי hangouts הנגאוטס | גרסה חדשה


 • שלום לכולם! אני מעלה כאן גרסה חדשה של תוכנה שכבר העליתי כאן בעבר, כיוון שהגרסה החדשה פותרת את רוב הדיון על ההעלאות הקודמות, ואני חושב שראויה לפוסט מיוחד משלה.

  אז ככה: ידידנו @yossiz שדרג את תכנת yakyak - תוכנת שולחן-עבודה להנגאוטס צ'אט (מי שלא מכיר יקרא בהמשך הסבר), עם השיפורים הבאים: לא צריך להיכנס עם סקריפט, התמיכה בתעודת אבטחה של נטפרי מובנית. סידור של ההודעות בצורה טובה עם תמיכה מימין לשמאל, עברית, כולל בשורת הטקסט (איפה שכותבים את ההודעה). וקצת שינויים בשגיאות שהיו בתרגום המקורי לעברית. הוא לא רצה להעלות הודעה בעצמו מטעמיו השמורים עמו, לכן אני מעלה לכאן ברשותו כמובן ועם קרדיט, אז הנה, הסבר קצר למי שלא מכיר, וקישורים:

  תיאור התכנה - yakyakicon@2.png :

  התכנה מריצה את הנגאוטס צ'אט hangouts chat בחלון משלה, והיא רצה בתהליך נפרד מהדפדפן (וזה בעיקר מה שחשוב), אפשר להגדיר בה השתקה של התראות ממקורות מסוימים ולא להשתיק את כולם, היא נוחה מאוד לשימוש, בעברית מלאה ובחינם. היתרונות - לא צריך להפעיל את כרום ולהיכנס למייל/דף של הנגאוטס כל פעם שרוצים להתכתב או לקבל התראות. התכנה קלה מאוד על המחשב ומתחברת בצורה מהירה וקלה יחסית להנגאוטס בדפדפן. יעיל מאוד למשתמשים בנטסטיק עם גלישה איטית במיוחד בימים אלה, שרוצים לצ'וטט אם אחרים.

  זה שונה לגמרי מהתוסף של כרום להנגאוטס, א' הוא רץ עם כרום, כלומר תופס משאבים וכו' וזה לא, ב' זה יותר נוח ועם יכולות השתקה, ועם אפשרות להגדיר אנשי קשר מועדפים כך שהם נמצאים כל הזמן למעלה 👍

  ⬇ להורדת התכנה לחצו על הקישור המתאים: וינדוס 64 סיביות, או וינדוס 32 סיביות.

  חלצו את התיקייה מתוך מה שירד, והפעילו את התכנה, היכנסו לחשבון גוגל ותהנו!!


  💡 התכנה מאפשרת רק חשבון גוגל אחד. אבל אפשר לעקוף את זה בדרך מסוימת - אמנם בלתי אפשרי לעשות שני חשבונות על אותו חלון של התכנה, אבל אפשר לעשות עוד חלון עם עוד חשבון, וכמה שרוצים. ככה עושים את זה:
  דבר ראשון צריך ליצור עוד תיקייה עם כל הקבצים של התכנה וכו'. הכי פשוט שתורידו אותה עוד פעם מהקישור למעלה, תחלצו את התיקייה שבפנים. עכשיו יש לנו עותק של yakyak, הבעיה שכאשר תפעילו אותו הוא יתחבר שוב לחשבון שהגדרנו מראש.
  מה עושים?
  דבר ראשון תסגרו את התכנה אם הפעלתם אותה. תבדקו שהיא לא רצה עדיין בשורת המשימות.
  היכנסו לתיקייה של התכנה > app < resources > בתוך התיקייה נמצא קובץ בשם package.json. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפתוח אותו לעריכה (הכי פשוט עם "פנקס רשימות") בשורה הראשונה בקובץ כתוב כך:

  "name": "yakyak",
  

  פשוט תשנו את הערך yakyak לכל משהו אחר שתחשבו. הכי פשוט להוסיף לו תו: yakyak1.
  תשמרו את העריכה ותסגרו.
  הפעילו את התכנה. 🎉 יש לכם yakyak חדשה!! אפשר להפעיל את שתי התוכנות יחד! בכל תוכנה יעלה החשבון שהגדרתם בה מראש. אפשר לחזור על התהליך כמה שרוצים..


  קרדיט לשיפורים - כמו שכתבתי למעלה - ל @yossiz הבלתי נלאה 👍 👍 👍 , למי שרוצה לעקוב אחרי ההתפתחויות ולתת star בגיטהב זה כאן, תנו לו המון לייק!!!

  בהצלחה ושיהיה לכם בהנאה, @chv

בא תתחבר לדף היומי!