חוקי הפורום

זיהוי מטבע

• מורחק

אני לפעמים עושה חיפוש ומגיע לאתרים רבים ממדינות שונות ואני לא מצליח לדעת באיזה מטבע מדובר. האם יש דרך פשוטה לזהות באיזה מטבע מדובר ואולי אף לעשות לזה המרה בקלות. אולי איזה תוסף? דרך אחרת?

• @aiib קח תוסף כרום טוב (שעובד בחנות) הנה כאן. זה תמונה של התוסף:Annotation 2019-10-17 010111.jpg
    אתה צריך לבחור מטבעות בצד ימין, המטבע שאתה רוצה שהוא זה שיומר לאחרים תסמן את החץ שלו כמו בתמונה שהדולר מסומן, תסמן גם את convert in page שמודגש ואז כל פעם שתסמן עם העכבר מספר בדף הוא חושב שזה כסף וימיר את זה בריבוע קטן למעלה.

נ.ב. עכשיו שמתי לב שהשערים לא כ"כ מעודכנים.. לי זה לא כזה משנה אני רק צריך לדעת מלמעלה, אבל שתשים לב.

גוט מועד.. ☂ ☂ ☂ ☂

• מורחק

@chv תודה. אבל עיקר הבעיה שלי היא להבין באיזה מטבע מדובר. ישנם כמה מטבעות מוכרים כגון דולר שקל ואירו וכו' אבל כשאתה מגיע לאתרים שיש שם פז'ו מקסיקני או רובל דרום אפריקאי אין לך דרך לדעת באיזה מטבע מדובר כדי להמיר אותו.
    וזה בעיקר מה שחיפשתי- מזהה מטבעות או משהו בסגנון

• @aiib אם מה שאתה צריך זה לדעת מה אומר הסמל של המטבע או האותיות (כגון USD) את זה אתה יכול למצוא בויקיפדיה (אאל"ט זה נקרא "מטבעות לאומיים") יש שם את כל המטבעות של מדינות שחברות באו"ם. (אולי זה גם במכלול? לא יודע)

• מורחק

@chv לדוגמא בזה. אין כאן סמל. צריך פשוט לדעת באיזה מדינה מדובר ולפי זה להבין מה המטבע. מאד מסובך

1104319c-a58c-4966-9136-b604a491b36c-image.png

• @aiib צודק זה כבר קצת מסובך אבל אפשר לבדוק נגיד בויקי שאמרתי לך - לפי מדינות. ולדעת איזה מטבעות יש להם.
    good luck! גוט מועד

• מורחק

@chv הבעיה שאני גם לא יודע באיזה מדינה מדובר...

• @aiib איך אתה רוצה שהתוסף יזהה באיזה מטבע מדובר?

• מורחק

@yossiz את זה אני שואל אותך...
    סתם, אולי לפי כתובת המדינה או שמא יש זיהוי אחר באתר

התחבר כדי לפרסם תגובה

בא תתחבר לדף היומי!