שליטה על מצב רטט בנוקיה • בס"ד

  אם גם אתם מחזיקים בפלאפון נוקיה (208-C2) ואתם מאלו שהפלאפון תמיד על רטט, אולי יעניין אתכם הקבצים המצורפים.

  האם קרה לכם שהייתם צריכים לקבל שיחה חשובה ולכן צריך גם באמצע הסדר להתייחס לכל רטט מעצבן, או שסתם רציתם להמשיך להיות רשומים למערכת טלפונית שכונתית כלשהו אך לא לקבל את הצינתוק שלפעמים מגזים. קבצים אלו מיועדים לאפשר לכם לשנות את קצב הרטט לשיחות מסוימות וכן לבטל לגמרי את הרטט משיחות שתרצו שיופיעו על המסך אך לא ירטטו.

  קבצים אלו הם בעצם קובץ צליל רק במקום צליל יש רטט בלבד, ולכן הם יפעלו רק כאשר מוגדר בפרופיל שהצלצול מופעל, אלא שתוכלו לכוון שהצלצול יהיה אחד מהצלילים האלו שהם בעצם ללא צליל. לכן כדי להפעיל כוונו פרופיל על צלצול מופעל, ורטט מופעל, והגדירו את סוג הצלצול לאחד הצלצולים המצורפים. כמו כן תוכלו להגדיר את אחד הקבצים כצלצול איש קשר או קבוצה.

  את הקבצים שימו בפלאפון עצמו ולא בכרטיס כדי שלא יתאפס כל פעם שתוציאו את הכרטיס (אל דאגה אתם תופתעו כמה קצת הקבצים שוקלים).

  אך שימו לב, כמו בהרבה רעיונות גם כאן יש מגבלה. אם תגדירו את אחד הצלילים לאיש קשר או קבוצה מסויימת, יצא שהוא יישאר על רטט תמיד גם כאשר תעבירו את הפרופיל לצלצול, ויותר מכך כאשר הפלאפון יהיה בטעינה נשאר בלי צלצול וגם בלי רטט (גם אם מוגדר אצלכם אוטומטי פרופיל צלצול בעת טעינה). אבל עדיין תוכלו להשתמש בקבצים כהגדרה לכל הפרופיל (ולהגדיר אוטומטית העברה לפרופיל אחר בעת הטענה) או לשיחות שאינם חשובות תוכלו להגדיר ללא רטט או צנתוק וכדו' (ובהטענה לא יהיה כלום).

  (כך בכל אופן לפי בדיקה שלי הגדרת צלצול לאיש קשר או קבוצה תמיד תגבר על הגדרת הפרופיל גם כשהפרופיל מכוון על אותה קבוצה בלבד, אם למישהו יש פתרון נשמח להתעדכן)

  הערות חשובות:
  א. כיוון שהפלאפון על מצב צלצול, שימו לב כשאתם משנים ערכת נושא שהוא לא שינה את צליל הרטט שהגדרתם בפרופיל, בצליל של הערכת נושא, ויצלצל לכם בקול רם כשלא תרצו.
  ב. אם יש לכם כבר איש קשר או קבוצה שמוגדר שם צליל רגיל, זה יצלצל לכם גם אם תשימו בפרופיל את אחד הקבצים מכאן.

  על נוקיה 3310 לא ניסיתי, וגם שם יכול להביא תועלת, ועוד יותר כיוון ששם יש בעיה נוספת שאם הפלאפון על רטט אין אפשרות לשעון מעורר על צלצול, כך שתוכלו לכוון את הפלאפון על צלצול רק לשיחה זה יהיה צליל שקט ולשעון מעורר צליל רועש.

  קבצי רטט לנוקיה 0.2.rar

  תודה עצומה ל @yossiz על העזרה הגדולה בעניין. • @דוב, כל הכבוד!
  מקווה שיהיה לתועלת למישהו. אני עם פלאפון שלא מסוגל לקבל קבצים. • @yossiz אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  אני עם פלאפון שלא מסוגל לקבל קבצים.

  נוקיה? • @אלי-TZA כן. 3310 כשר. • @yossiz מקבל קבצים ללא בעיה • @yossiz מצטרף לדברי @A0533057932, אני לא מכיר נוקיה כשר שלא מקבל קבצים בדרך זו או אחרת. • פחדתי לנסות בנוקיה 3310 כי בעבר שלחתי אליו קובץ פלאש וקובץ GIF ואחד מהם תקע את התיקיה ויותר לא היה אפשר להיכנס אליה דרך FTP כלל, הפיתרון היחיד היה לאפס את ההגדרות וזה מוחק את רוב התיקיות שם ומייצר אותם אח"כ מחדש, אבל זה מוחק גם את האנשי קשר וזה היה קצת לא נעים מבעל הפלאפון. אבל את שאר הקבצים הוא מקבל חלק ואין הרבה סיכוי שיעשה בעיות עם הקבצים האלו.

  שימו לב, גם אלו שלא רוצים את הקבצים לשיחות חשובות כי בטעינה לא יהיה הרטט, עדיין זה שימושי לשיחות לא חשובות כמו להשתיק צינתוקים או לקצר אותם וכדו', (וכן אפשר להגדיר כצליל פרופיל שאת זה אפשר להגדיר שישתנה אוטומטית בהגדרות). • אני ממש אהבתי את השמות בתוך התיקיה...
  יש לכם מגוון דברים, רטט משוגע, מעצבן, מרגיז, לחוץ, לחוץ מאוד, פיקוח נפש...😆😅😅😅 • @דוב יפה מאוד אהבתי, רציתי לעשות כאלו קבצים אך זה היה ב"רשימת הפעולות שאני צריך לעשות" לקראת הסוף..
  תודה רבה ותודה ל @yossiz התותח (אל תנסה לתרגם..) • @אלישי נראה לי שהשלב הבא זה להכניס אופציה לניהול זמן כיבוי המסך, וכן אופציה לויסוט בהירות המסך... • הוספתי אפשרות לביטול כלל הצינתוקים עבור אלו שמאוד מפריע להם, ע"י קובץ שמתחיל לרטוט קצת מאוחר ולא מיד בעת קבלת השיחה, וכן על אותו רעיון, יישום להוספת שקט קצר לכל צלצול רגיל שיש לכם.

  ביטול כל הצינתוקים.rar
  (נוסף גם למקבץ שבפוסט הראשון) • @דוב אתה צריך לעשות קבצים שמכילים בתוכם גם את ה"צפצוף יחיד" של נוקיה. כך זה יהיה יותר טוב עבור אלו שמשתמשים בפרופיל שקט בצפצוף היחדי וברטט.


 • תכנות

  איך עורכים את המידי הזה.
  מי יודע?

  תוכנות מקובלות, הורסות את הקובץ, כך שהוא לא רוטט יותר. • @MusiCode עיין כאן. • @דוב אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  ויותר מכך כאשר הפלאפון יהיה בטעינה נשאר בלי צלצול וגם בלי רטט

  יש דרך שכן יהיה רטט בטעינה? • @דוב אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  ולהגדיר אוטומטית העברה לפרופיל אחר בעת הטענה

  איך? • @מישהו12 אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  יש דרך שכן יהיה רטט בטעינה?

  לא, (לפי מה שידוע).

  @מישהו12 אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  @דוב אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  ולהגדיר אוטומטית העברה לפרופיל אחר בעת הטענה

  איך?

  הגדרות/אביזרים/מטען • @דוב אמר בשליטה על מצב רטט בנוקיה:

  בפלאפון נוקיה (208-C2)

  ומה יהיה למי שמחזיק נוקיה C5?


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

11
מחובר

2.6k
משתמשים

8.0k
נושאים

92.9k
פוסטים

gardner photograph

סלולר כשר במחירים הנמוכים ביותר עם ובלי ניוד.

כנסו לאתר לקניה מקוונת, או בדקו סניף קרוב לביתכם.

מוצרים עם הנחה

לחצו פה כדי להגיע לרשימת מוצרים עם הנחה בקיאספי.

בהגעה דרך הלינק, ישנה הנחה בשלב התשלום בקופה!

בא תתחבר לדף היומי!