חיבור חלש במחשב של פלאפון • אם מישהו יוכל לגלות קצה חוט לחידה הזו, אשמח לשמוע.
  לפני על השולחן שני מחשבים. האעחד, המחשב הרגיל שלי. השני, מחשב שקיבלתי מחבר, שעבד בחברת פלאפון וקיבל מהם מחשב. המיוחד בו, שיש לו כניסת כרטיס סים מאחורי הסוללה, ועל גוף המחשב [ליד המדבקה של וינדוס ואינטל] יש מדבקה עם הסמל של פלאפון וכתוב עליה "netstick included".
  כמו"כ ברשותי נטסטיק של VINN, דור 4, עם סים של X2ONE, ללא הגבלה.
  אני מנסה להתחבר לסקייפ, לעשות שיחת וידאו עם יהודי שצריך ללמוד הלכות לקראת פסח. במחשב שלי הראשון, הכל עובד חלק. מתחבר, מתקשר, מציג וידאו, חופשי.
  במחשב השני, 'של פלאפון', עם אותו הנטסטיק והסים, סקייפ מנסה להתחבר, ומיד בהתחלה כותב "החיבור שלך חלש מידי", מתנתק ורושם שיחה שלא נענתה. יש לציין שניתן להתכתב בצ'אט חוחפשי וכן לגלוש ברשת, רק וידאו בסקייפ לא.
  יכול להיות שיש איזו הגבלה על חיבור במחשב מאז ימי פלאפון?
  ניסיתי להכניס את הסים לחריץ מאחורי הסוללה במקום הנטסטיק החיצוני שלי, הבעיה שאינני מוצא במחשב שום ממשק לחבר את הסים והוא לא נותן לי רשת בכלל. ידוע לי שהמחשב עבר מחיקה כללית לפני שהגיע אלי, ויתכן שהדריברים של הנטסטיק המובנה נמחקו, אינני יודע אם זה קשור.
  יישר כח לכולם...
  [אם זה משנה, במחשב שלי יש וינ' 10 ובזה של פלאפון יש 7] • המחשב של החבר תומך רק בדור 3? • @shraga "המחשב"?! ממתי מחשב צריך לתמוך? הנטסטיק המובנה שלו? • @רוב-יועץ כן, הנטסטיק המובנה שלו • @shraga כנראה שכן, כי זה די ישן, אבל זה משפיע על נטסטיקים אחרים שמתחברים בUSB? כי כמו שאמרתי אני מתחבר חיצונית היות ולא מצאתי ממשק במחשב כדי לנהל את החיבור המובנה. • @רוב-יועץ לא הבנתי אותך כלל,
  אולי במחשב הזה יש תעבורה רצינית של אינטרנט, לדוגמא עדכוני וינדוס,
  כמו"כ מדובר באותה גירסה של סקייפ בשני המחשבים? • @shraga זה כיוון שלא חשבתי עליו. אתה אומר שאולי במחשב ההוא יש עדכונים ולכן התעבורה תפוסה. אבדוק בלנ"ד. זה וינ' 7, יש בזה אותן הבעיות של עדכונים כמו ב10?
  לגבי הגרסה, הורדתי את הכי אחרונה והתקנתי על המחשב ההוא, אצלי [שעובד] זה מה שהגיע עם הוינ' 10, ובאמת ראיתי ביניהם שינויי עיצוב קלים, תליתי את זה בכך שזה וינ' 7 וזה 10 על אף שכאמור בכ"ז התקנתי על המחשב עם הוינ' 7 את הגירסה הכי אחרונה שירדה מהאתר הרישמי, כמדומה לי 18.
  [נ.ב. ערכתי את ההודעה הראשונה כדי שיהיה יותר מובן. תודה.] • @רוב-יועץ סופו של ענין, שהאברך הלך וקנה מחשב חדש, וההההכל בסדר. החיבור בסדר גמור, והכל נוסע חלק. עם אותו נטסטיק, ואותו סים ואותה חבילת גלישה [ואותו בית ממנו נמסרים השיעורים...].
  אפשר לסכם שעדיין התעלומה בעינה, כי ממש לא מובן לי מאי שנא בין שני מחשבים בנוגע לחיבור חיצוני לרשת. כנראה יש איזו הגדרה בהגדרות רשת שצומצמה ע"י פלאפון בזמן שהמחשב היה בבעלותה.
  תודה רבה לכולם.


 

בא תתחבר לדף היומי!