חוקי הפורום

חישוב סיכויים VS סיכונים בנוגע לשליחת ילדים למוסדות


 • תכנות

  עד היום הייתי מאד מחמיר בכל הנושא של שליחת ילדים מחוץ לבית. וכ"ש מוסדות.
  אבל כעת שבאמת מתחיל להרגע ב"ה והמערכות מתחילות לחזור לשגרה, אני מחפש כלים לבדוק מה הסיכונים מול הסיכויים.

  (לענ"ד, שיטת הקפסולות במוסדות הלימוד של הילדים לא כ"כ יעילה כיון שתמיד יש נקודות חיכוך בין ילדים, כמו הזמן שהם ממתינים שיקחו אותם - שיש רק שומר אחד על השער כשכל הילדים מתגודדים בחצר. ועוד.
  וגם אם ההנחה לא נכונה, אבל בכ"א בדיון כאן אני לא שואל על זה, אלא על הסיכון הכללי להידבקות).

  המידע שאני מחפש זה:
  א. שיעור הידבקות כיום היא באזור ה-30-40 ליום. איפה אני יכול לקבל מידע על שיעור ההידבקות במחלה מדבקת אחרת (אין לי דוגמא ספציפית למחלה, אבל המשוואה צריכה להיות משהו דומה לקורונה שבו ב"ה שיעור התמותה בקורונה בישראל הוא פחות מ-0.16%. ).
  ב. איפה אפשר לקבל מידע על שיעור נדבקים ליום לפי ערים (המידע כאן הוא רק כלל ארצי).
  תודה. • ניסיתי להעלות תמונה אבל..
  @ניהול
  שגיאה
  Something went wrong installing the "sharp" module Cannot find module '../build/Release/sharp.node' - Run "npm rebuild --verbose sharp" and look for errors - Consult the installation documentation at https://sharp.pixelplumbing.com/install - Search for this error at https://github.com/lovell/sharp/issues • @chagold יש ישיבות שהחזירו בצורה שביום לומדים ביחד במתחם אחד (שט"פ), ובלילה חוזרים הביתה, אני טוען שזה טעות, כי מבקשים מהבחורים לשמור כדי לא להדביק בבית, וכולנו יודעים איך בחורים (לא) יודעים להיזהר... והרבה יותר פשוט, להחזיר את הבחורים לישיבה בצורה מלאה, שגם על הצד שתהיה הדבקה זה יהיה רק לבחורים ולא כולל את בני משפחתם, שבד"כ בבית עשויים להיות אנשים שבקבוצת סיכון, משא"כ בבחורים עצמם שרובם המכריע לא בקבוצת סיכון, (ומי שכן- שיישאר בבית). אבל משום מה כולם טוענים לי שאני טועה, ואני לא מבין למה. יש פה מישהו שאולי מתנדב להסביר לי?

  ואל תגידו לי שפנימיות (ובפרט בישיבות:) זה פוטנציאל הדבקה גבוה יותר, כי אם כל מערכת החינוך הרגילה חוזרת ללימודים, כל החנויות והקניונים פתוחים, תח"צ פועלת כמעט באופן מלא, אני חושב שזה פוטנציאל הדבקה, הרבה יותר גדול מאשר פנימיה ישיבתית שאחרי הכל זה קבוצה אחת שכולה נמצאת במקום אחד. • @chagold אמר בחישוב סיכויים VS סיכונים בנוגע לשליחת ילדים למוסדות:

  ב. איפה אפשר לקבל מידע על שיעור נדבקים ליום לפי ערים (המידע כאן הוא רק כלל ארצי).

  לפי מה שביררתי, משרד הבריאות לא מפרסם פילוח לפי ערים מידי יום אלא רק פעם בכמה ימים, וזה מופיע גם בקישור שהבאת. • @אביי יוצא כל יום על גידול בימים האחרונים לפי יישובים.
  רציתי להעלות תמונה אבל יש כאן תקלה • בינתיים לפי כמות ההצבעות אני מבין שכולם כאן מסכימים איתי...


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!