חוקי הפורום

המלצה על מברגה. • ראיתי את שתי המברגות האלו באמזון,
  מה עדיף מביניהם, ומה מומלץ לעשות עם זרם החשמל?

  https://www.amazon.com/dp/B005GT0IWK/
  a590e656-dedc-4ccb-9ad5-2cff4e8fb8ce-image.png
  https://www.amazon.com/dp/B0043WF6Q4/
  67b11bf3-bf74-47e9-a3a3-d8c2f0895440-image.png • @yits יש לי את הקטנה של בוש, כבר כמה שנים, ממש נהדרת, מקצועית ביותר, זמן טעינה קצר, זמן עבודה ארוך.
  קניתי בארץ.


 • ניהול

  לא יודע ספציפית לגבי הדגמים האלו.

  אבל מבירור נרחב מאוד אצל הרבה אנשי מקצוע שעובדים עם הכלים יום יום - יצא שמקיטה עדיף.

  ואכן קניתי ולא מתחרט לרגע. • @בערל לתשומת לבך, הוא לא שאל עדיפות של מקיטה ובוש אלא עדיפות של בוש ו-Milwaukee ולכן המילה "מקיטה עדיף" אין לזה מקום😜 .
  ולעצם הענין - אכן על מקיטה אין עוררין. וכבר היה כאן אשכול מלא בנושא זה (אם כי לא ספיציפית על השאלה הזאת).
  בהצלחה. • @yits לגבי החברות לדעתי כולם טובות ולא חושב שיש נפק"מ בכלל למשתמש הפשוט, כולם אמורים להחזיק מעמד מצויין בס"ד. (יש הבדל בתחושה באימפקט וכו' שזה יותר הרגשה אישית של כל אחד מה הוא אוהב).
  יש לי מילווקי כמה שנים ומאוד מרוצה (מותג אמריקאי שמוכר שם אבל לא כ"כ נפוץ בארץ, מומלץ מאוד ע"י ברלין מב"ב, הוא אומר שגם מקיטה ובוש נהרסים אצלו (גמ"ח בסדר גודל בני ברקי מלא) ומילווקי הרבה פחות, ובמקרים שהיה בעיה יש מהם שרות מהיר ביותר), וכמובן שבוש גם מצויין וגם איתו עבדתי הרבה.

  אני הזמנתי לפני כמה שבועות עבור גמ"ח כמה סטים כאלה של בוש (דגם דומה כאן בלי השיניים במברגה הרגילה, מכיוון שזה עבור גמ"ח העדפתי שלא ישחק ויהרס), ונראה מצויין חוץ מהתיק שלא הכי איכותי, ובמברגה השניה אין חיווי מצב סוללה (אצלך אולי יש זה לא אותו דגם כאמור) והגיע במהירות תוך 10 ימים (שני הדגמים היו אז קצת יותר זולים).

  תבדוק את רמת המומנט של שניהם אני חושב שהמילווקי הרבה יותר מבוש, (אצלי יש כפתור למעלה לכוון את העוצמה, לא ברור לי אם גם במה שהבאת באימפקט יש או אין). לפי הזכור לי בוש זה 105Nm והמילווקי שלי הכי גבוה 135Nm, אבל תבדוק את הדגמים בדיוק.

  בעניין המטען של הבוש אני הזמנתי מטענים ב10 דולר ליחידה, זה יותר זול ממתאם מתח שגם מכביד, הגם שהמטען לא מהיר אבל גם המקורי שמגיע עם המברגה במקרה הזה לא מהיר.

  לגבי מטען למילווקי לא בדקתי, אבל זה כמעט אותה צורה של הבוש, חוץ מזיז קטן במטען שלא נותן להכניס את הבטריה. אז אולי יש תואמים בזול, ושמעתי שיש מישהו ברמות שמתאים את המטען למתח ישראלי (שמעתי ממישהו שעשה אצלו למטען של מילווקי) אבל כנראה לא זול (זכור לי 100+ לא בטוח) אם רלוונטי אברר פרטים.


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!