חוקי הפורום

לכותבי/ות ספרים ומוציאים לאור, אפשרות זמינה ליידע את הספר שלכם ולמכור אותו לקהל היעד (חינם) • האתר https://sfarim.online/ מהווה כבר זמן רב מוקד עזרה וסיוע למחברי ספרים, לפרסום ספרי קודש ללא עלות גבוהה של הפצה המתקזזת מעלויות מכירת הספרים, ומעתה ואילך הוא מיועד גם לספרים מכל סוג שהוא משדרות הציבור החרדי.
  האתר מיועד גם לספרים מכל סוג, החל מספרי קודש, ולהבדיל גם ספרי קריאה לנשים ולילדים, ספרי בישול, ספרי לימוד, ספרי הדרכה וכו’.
  האתר הוא חינמי כעת, בנוי בצורת חנות לפרסם את הספרים שלכם בחינם בצורה של מוצרים, עם ממשק קליל ושליטה מלאה. כל הזמנה שמאן דהו מזמין שולח אוטומטי את פרטי ההזמנה למייל של הספק.
  (השימוש בסליקה של האתר הוא אופציונלי ואינו בחינם, אך הספרים כברירת מחדל לא נכנסים לסליקה של האתר, אלא רק כתיווך בין המתעניין למחבר הספרים, על ידי קניה ללא תשלום, והפרטים נשלחים אוטומטית למוכר. ברשות האתר לשנות התנאים).
  אנא הפיצו את הבשורה בקרב מכריכם וחבריכם היכולים ליהנות מהפלטפורמה הזאת. חשוב לציין שהיו הזמנות רבות באתר, ובעז”ה יהיו עוד הזמנות! ולכן כל אחד שמקבל כאן במה חינם כולו לטובה, להנגיש את הדברים לקהל יעד חדש. ובהמשך אולי לקבל לקוחות ישירות מהאתר.
  האתר עבר שדרוגים רבים לאחרונה, והתקווה שיתפתח ויוכל לשמש כפלטפורמה מסייעת למחברי ומפרסמי ספרים בשדה הספר החרדי.


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!