חוקי הפורום

היוצרים - ערך מוסף ליצירות שלך, או: רכישת איורים ואלמנטים מאתר חרדי חדש • כעת אנו בשלבי סיום בניה וטרום השקה של מיזם חדש בשם "היוצרים", הוא מיועד למעצבים, גרפיקאים, מציירים ומאיירים, צלמים, יוצרי פונטים, בעלי מקצוע יוצרים חרדיים, לממכר יצירות איכות.
  האתר בנוי להעלות למכירה מוצרים דיגיטליים איכותיים מכל סוג איור ציור וגרפיקה ברמה גבוהה.
  כתובת האתר היא: https://hayotzrim.org (האתר בעיקרון עדיין לא הושק לציבור והכניסה בו ליוצרים).
  אנו מתכבדים בזאת להזמין לפני ההשקה, את אנשי המקצוע, מאיירים ומעצבים, יצרני פונטים ואלמנטים, צלמים וגרפיקאים, להעלות את יצירותיהם באתר שלנו.
  עצם העלאת היצירות מהווה גישה לגולשים נוספים וקהל יעד נוסף להכרת הפעילות שלך והיצירות שלך, וערך מוסף אם ניתן להרוויח על כך כסף נוסף מהצד על יצירות שכבר מוכנות ללא השקעה בעבודה פיזית נוספת.
  בחודשים הראשונים למטרת הכרות אין הנהלת האתר לוקחת לעצמה שום אחוזים או עמלות מ-25 מכירות באתר לכל אחד, מלבד עמלת פייפאל, ובכפוף לתקנון. לאחר סיום המבצע אין כל התחייבות להשאר באתר.
  את היצירות ניתן לשלוח בשלב זה למייל שלי, להעלות לאתר, או להעלות בממשק קליל ונוח שיש באתר שלנו, בשירות עצמי, באמצעות ממש קליל התומך בגרירה ושחרור של היצירות. להלן סרטון הסבר (פתוח בנטפרי).
  נכון לעכשיו יש כמאה עשרים יצירות איורים ופונטים ומשקלים, מאת מאיירים, גרפיקאים ובעלי מקצוע, לאחר שיהיה לנו כמות מכובדת של יצירות נצא בס"ד להשקת האתר.
  יש באתר תוכן עזרה נרחב, וכן שאלות ותשובות, וניתן כבר להרשם כאן כדי שיתאפשר להעלות מוצרים.
  התשלום ע"י הלקוח מתבצע בזמן הרכישה בהזנת כרטיס אשראי או שם משתמש וסיסמה בפייפאל.
  חברת הסליקה לוקחת את עמלת הסליקה לעצמה, וכל שאר הסכום בשלב זה עובר למוכר במזומן (בהעברת פייפאל או בנק, מה שנעדיף מביניהם).
  במידה ויש שאלות נשמח לענות בדוא"ל: moshe@moshesites.com או כאן בפורום.


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!