המאוורר הלך לעולמו? • מאוורר חדש של אלקטרו חנן, 70 W - יום אחד הרחתי ריח של פלסטיק שמתחמם, המאוורר לא הצליח לסובב את הכנפיים כי הם נתקעו במשהו, הוא מאד התחמם, אבל גם אחר שחרור הדבר המעכב הוא לא מסתובב ולא מנסה בכלל לסובב. האם אפשר עוד להצילו ? • גם שם המאוורר היה שלך....😉
  התשובה כמו שם, יש פיוז שמגן על המאוורר מפני שרפה, וכנראה שאצלך הוא באמת עבד טוב (נשרף). • @דוב אמר בהמאוורר הלך לעולמו?:

  גם שם המאוורר היה שלך....😉
  התשובה כמו שם, יש פיוז שמגן על המאוורר מפני שרפה, וכנראה שאצלך הוא באמת עבד טוב (נשרף).

  יש עלי גזירת מאווררים - באמת הלכו לי שתי מאווררים מצוינים תוך זמן קצר. אבל אחת סתם לא עבדה ועכשיו התחמם מאד כי לא יכל להסתובב.

  אז איך אני מחליף אותה? אפשר לקנות את זה בטמבור - להחליף נראה לי שלא תהיה לי בעיה יש לי ידים טובות לדברים האלו אך הידע את מה לקנות ומה להלחיף אין לי • לעשות עוקף? • לעקוף ודאי שלא כמו שכר כתבתי שם, (אני בדרך כלל לא כזה רשמי שהולך עם הספר, רק את זה אני אומר אחרי כמה מעשים ששמעתי מאנשים קרובים).
  להחליף אני לא חושב שמשתלם גם לאנשים שיש להם ידיים טובות (עשיתי בעבר, אבל לא ממליץ להתאמץ עד כדי כך), אבל אדרבה אם יש לך חצי שעה פנויה תפרק את המאוורר ותחפש את הפיוז, תוציא אותו משאר החוטי נחושת שסביבו (בלי לקרוע חוטים), ואם נראה לך שאפשרי, כנראה שתוכל להשיג את הפיוז במעבדות אלקטרוניקה כמו כשיוף בירושלים וכדו' (לא בדקתי שיש להם אבל די ברור לי).


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

11
מחובר

2.3k
משתמשים

7.5k
נושאים

87.8k
פוסטים

gardner photograph

סלולר כשר במחירים הנמוכים ביותר עם ובלי ניוד.

כנסו לאתר לקניה מקוונת, או בדקו סניף קרוב לביתכם.

מוצרים עם הנחה

לחצו פה כדי להגיע לרשימת מוצרים עם הנחה בקיאספי.

בהגעה דרך הלינק, ישנה הנחה בשלב התשלום בקופה!

בא תתחבר לדף היומי!