חוקי הפורום

לחובבי הנופש, אתר airbnb כעת בעברית. • למי שלא מכיר, airbnb הוא אתר הנפוץ בעולם להשכרת דירות נופש לטווח קצר. למי שלא אוהב לשהות במלון ולפעמים גם לחסוך כסף, זה המקום לחיפוש דירה.

  "
  חברת Airbnb מודיעה היום כי פלטפורמת האירוח והחוויות שלה יהיו זמינים כעת גם בשפה העברית. ככל הנראה, החברה "גיירה" את האתר שלה לאחר שהוגשה נגדה תביעת ענק בגין החרמת דירות ביהודה ושומרון, מחיקתם מהאתר, וסירוב להציע דירות נוספות. התביעה שהגיש ארגון "שורת הדין" הסתיימה בהסכם פשרה, שכולל גם הנגשת השירות לישראלים.

  בהודעת החברה מסבירים את ההעלאה לעברית ב"על מנת לאפשר לאנשים רבים יותר גישה לחוויות תיירות מקומיות, אותנטיות וקסומות".

  אפשר שסיבה נוספת היא הזינוק האדיר בהזמנות של ישראלים באמצעות האתר "בוקינג", לאחר שהוא עלה גם בשפה העברית. Airbnb נחשבה המובילה בעולם בהזמנות דירות ומלונות, אך בישראל המעמד ניטל ממנה על ידי בוקינג.

  מעתה במחשבים עם IP מישראל מופיעים כל הטקטסים בעברית, מלבד הכתובות והשמות של הדירות המוצעות להשכרה. בשלב זה נראים באגים אחדים בגרסה העברית. למשל, בניסיון שלנו המערכת אינה מאפשרת להכניס את תאריכי הנסיעה, וממילא לא מציעה דירות. בעיה נוספת היא ששכחו להכניס אפשרות לעבור לגירסה הבינלאומית בשפה האנגלית, והגולשים "תקועים" עם הגרסה העברית הלא מושלמת. אך נראה שאלה "מחלות ילדות" שניתנות לפתרון קל ומהיר.

  Airbnb פעילה בישראל מאז שנת 2009. בין נובמבר 2017 ועד לנובמבר 2018 הוזמנו בישראל 22,000 מקומות לינה, והמארח הטיפוסי זכה להכנסה של למעלה מ-10,000 שקלים. במהלך תקופה זו הזמינו 519,200 תיירים מספר כולל של 949,100 לינות באמצעות Airbnb בישראל.

  מקור לכתבה:
  http://www.jewishtraveler.co.il/airbnb-heb/
  "

  אם עדיין אין לכם חשבון בairbnb - מי שנרשם דרך הקישור שבחתימה שלי יקבל ‎₪150‎ הנחה בהזמנה הראשונה שלו באתר. (גילוי נאות, גם אני ירוויח במידה ותירשמו ותזמינו אבל גם אתם רק תרוויחו)

  @dovid הבנתי מכללי הפורום שאפילייט מותר עם גילוי נאות, תקן אותי אם אני טועה. • @shraga
  חוק מס' 11

  קישור שמניב כסף אסור לחלוטין - למעט בחתימה ובמרחב הפרטי - גם לא עם גילוי נאות

  יש פה ושם הפרות של החוק, כי במקור היה אפשר רק בגלל סיפור החלטתי להחמיר עד הסוף. • @dovid אופסס.. פיספסתי
  משום מה חשבתי שזה תחת הכותרת הזו "הפניות (קישורים) לאתרים ופורומים אחרים באינטרנט"..
  טוב.. אפנה לחתימה שלי... • Wow אני כבר שבוע משתגע איך לצאת מעברית • @chocolate
  תתחבר ל-vpn חו"ל.


 • מורחק

  @dovid אמר בלחובבי הנופש, אתר airbnb כעת בעברית.:

  רק בגלל סיפור החלטתי להחמיר עד הסוף

  תשתף...


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!