חוקי הפורום

סינון מיוחד במייל • אשמח לעזרתכם
  אני רוצה ליצור סינון במייל כדי להעביר הודעות מסוימות ממני לקבוצת מייל (גוגל גרופס). את ההודעות האלו אני מקבל אוטומטית ע"י תוכנה ולא אדם אנושי, וזה כולל קובץ המצורף לכל מייל.
  אשמח לעזרה בשני נקודות:

  1. שינוי שם השולח, שלא יופיע שהמייל הגיע מהתוכנה אלא ממני, (משני סיבות: גם חזותית כדי שיבינו בקבוצה מה זה, וגם אני לא יודע אם אפשר לשלוח לקבוצה כשהשם הוא של התוכנה שלא רשומה בקבוצה, או אולי יש דרך לצרף את הכתובת של התוכנה בלי שיצטרכו אישור חזרה מהתוכנה).
  2. אשמח מאוד אם יש דרך לערוך אוטומטית חלק מהטקסט במייל, כגון לשנות את הנושא ואת תחילת ההודעה וגם למחוק חלק מהכתוב שם.

  אציין שהסינון חוסם לי את האפשרות לפתוח קבוצה חדשה לכן אין לי אפשרות לעשות נסיונות לחלק מהדברים (אולי אם מישהו יפתח קבוצה חדשה ויתן לי את הכתובת זה יהיה לעזר).
  תודה מראש לכולכם. • אפשר לעשות את זה רק עם כלי חיצוני.
  או תוכנה בהזמנה אישית או שירות מוכן של חברה, יש כמה כאלו שבנטפרי הם סגורים. • חשבתי על רעיון כדי לשנות את הנושא של המייל, שההודעה תעבור דרך עוד קבוצה ושם נראה לי שאפשר להגדיר תוספת לכותרת ואולי יש שם עוד הגדרות לגבי שם השולח וכדו', ומשם זה יעבור לקבוצה הסופית.

  אם למישהו יש עוד מידע רעיון וכדו' אשמח לשמוע.

  ו @dovid אשמח לדעת על מה התכוונת האם על שאלה 1 או 2.
  והאם מדובר חינמי או בתשלום? אשמח לקבל את הקישורים.


 • תכנות

  @דוב אמר בסינון מיוחד במייל:

  אם למישהו יש עוד מידע רעיון וכדו' אשמח לשמוע.

  אולי זאפייר, אבל זה סגור בנטפרי. • @ZACK תודה אני חושב שזאפייר זה בדיוק הכתובת, ואפי' יכול להיות שביצוע משימה זו לא דורש תשלום.
  אבל חבר שלי פתח חשבון בזאפייר ואני מנסה להתחבר מהמחשב שלי דרך קישור שהוא נתן לי שמגיע ישר לכניסה דרך החיבור של זאפייר לגימייל (כי האתר הראשי שלהם מופיע אצלי משובש כנראה בגלל הסינון) ואני לוחץ על חיבור לחשבון של החבר וזה מה שאני מקבל
  תמונה1.png
  וזה התרגום
  תמונה2.png
  מישהו יודע מה עושים • @דוב אמר בסינון מיוחד במייל:

  @ZACK תודה אני חושב שזאפייר זה בדיוק הכתובת, ואפי' יכול להיות שביצוע משימה זו לא דורש תשלום.

  הם עשו לך רושם מצויין. רובוט תותח עם כל האפשרויות - ועם תחושה שיכול להיות שזה בחינם... וזה באמת בחינם! אז מה הבעיה? כל מיני בעיות קטנות, זה לא עובד כי יש הגבלה של זמן וזה לא עובד כי יש הגבלה על כמות בחודש וזה לא עובד כי זו פונקציה רק למסלול היקר. ייתכן עדיין שזה מתאים לך רק חולק איתך את האכזבות שהיה לי.
  אגב אני בעד לשלם על מוצרים אבל הם לדעתי יקרים מידי לפחות עבורי.


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!