חדש! מצב כהה בדפדפן כרום • לאלו מבינינו שעובדים במחשבים בסביבות חשוכות, או שנח להם לעבוד להם בסביבה כהה כדי להקל על העיניים.
  ציטוט מתוך אתר tgspot בשינויי עריכה קלים

  גוגל השיקה אמש את הדפדפן בגרסה 74 לבעלי מערכות הפעלה Windows, Linux ו-Mac אשר כולל לראשונה 'מצב כהה', בו בממשק התצוגה של הדפדפן, התפריטים ושורת הכתובות מוחלפת מצבע לבן לצבע שחור.

  האפשרות, שהייתה זמינה לבעלי Mac עוד לפני כחודש עם גרסת כרום 73, הגיעה כעת לכלל המשתמשים ודורשת כמובן עדכון לגרסה החדשה. עם זאת, באופן תמוה גוגל לא מאפשרת להפעיל את המצב הכהה בלחיצת כפתור. במקום זאת הוא משתנה בהתאם לממשק בחלונות, כך רק אם יופעל מצב כהה ב-Windows 10 (הזמין דרך הגדרות המערכת תחת התאמה אישית>צבעים>מצב כהה).(יצויין כי הפונקציה לא מגיעה בבת אחת לכל המשתמשים, אלא מחולק לקבוצות אחד אחרי השני (בהתאם למדיניות של גוגל שאינה ברורה לעת עתה))
  4011e060-bcc8-47ec-9d06-a85f2ecf9967-image.png

  אבל כמובן לכל דבר יש פתרון ולפי גולשים ניתן לכפות את המצב הכהה בדפדפן בשימוש בפקודה פשוטה. כל שנדרש הוא ללחוץ על קיצור הדרך של הדפדפן שנמצא בשולחן העבודה בכפתור ימני > משם להיכנס להגדרות (Properties) > תחת לשונית הקיצור דרך (shortcut) יש להוסיף בשורת היעד (Target) את הטקסט הבא: “force-dark-mode--” (ללא מרכאות).


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

16
מחובר

2.6k
משתמשים

8.0k
נושאים

92.9k
פוסטים

gardner photograph

סלולר כשר במחירים הנמוכים ביותר עם ובלי ניוד.

כנסו לאתר לקניה מקוונת, או בדקו סניף קרוב לביתכם.

מוצרים עם הנחה

לחצו פה כדי להגיע לרשימת מוצרים עם הנחה בקיאספי.

בהגעה דרך הלינק, ישנה הנחה בשלב התשלום בקופה!

בא תתחבר לדף היומי!