חוקי הפורום

קובץ בית יוסף - החלק שלך בתורתו של מרן!


 • מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א הוא הלב של עם ישראל. כולנו היינו צמאים למוצא פיו, לכל הוראה ולכל פסק חדש שלו. וככל אשר אמר לנו - עשינו ונעשה. העם צמא לתורתו של מרן זיע"א, ולכל בדל של פסק, לכל הוראה ולכל הנהגה שלו.

  בהוראת בנו וממשיך דרכו של מרן זיע"א, מרן הראשון לציון רבינו יצחק יוסף שליט"א, מוציא לאור המרכז למורשת מרן - להבין ולהשכיל, את הספר של הקובץ השנתי "קובץ בית יוסף", בו מובאים כתבי יד קודשו של מרן זיע"א שעדיין לא ראו אור, וכן תשובות ומאמרים בעניינים אקטואליים ע"פ דרכו ומשנתו ההלכתית, מהראש"ל שליט"א ומתלמידי חכמים נוספים. הכוללים חיזוק לתורתו של מרן, ומענה לקושיות שהוקשו עליו.

  כעת, זו ההזדמנות שלך להנציח את תורתו של מרן לדורות, גם להקדיש את הספר לעילוי נשמת יקיריך, ולהבדיל להצלחה / רפואה ולכל הישועות. גם לקבל תעודה יוקרתית, כהוקרה על תרומתך.

  להלן תמלול דברי מרן מההסרטה המובאת כאן, בחשיבות התרומה להוצאת ספרים:

  יש בני אדם לא יכולים לחבר ספרים, אבל מסוגלים, יש להם ממון, כסף יש להם, יש להם הרבה כסף. יכולים לשלם על איזה ספר קדמון שעדיין לא נמצא בדפוס, לא נמצא בעולם, יש הרבה ספרים נדירים מאד, קשה למצוא אותם, הוא הולך ומדפיס אותם, ומדפיס על חשבונו, זכות גדולה שיש לו כאילו הוא עצמו חיבר את הספר, הרב המחבר למעלה בשמים ימליץ טוב עליו... כמה זו זכות גדולה. יש בני אדם הרבה שעושים ככה... והוא הולך מחזיק בידם, נותן להם כמה שיכול, עץ חיים היא למחזקים בה ותומכיה מאושר... תזכו לשנים רבות נעימות וטובות

  לצפייה בדברים לחצו כאן

  הספר כבר ערוך ומוכן, כעת נשאר רק להדפיס אותו.
  בעוד שבוע, הספר כבר ירד לדפוס, ולא יהיה ניתן להצטרף.
  ההזדמנות היא עכשיו בלבד, אח"כ כבר יהיה מאוחר!

  אפשרויות הנצחה:
  עמוד שלם בספר - 3.500 ₪. + הקדשת חודש של "הלימוד היומי בתורת מרן" לע"נ / הצלחה / רפואה וכדו' + תעודת הוקרה מפוארת
  להקדשת עמוד לחצו כאן

  חצי עמוד - 2.000 ₪ + הקדשת שבועיים של "הלימוד היומי בתורת מרן" לע"נ / הצלחה / רפואה וכדו' + תעודת הוקרה מפוארת (קטנה יותר)
  להקדשת חצי עמוד לחצו כאן

  רבע עמוד - 1200 ₪ + הקדשת שבוע של "הלימוד היומי בתורת מרן" לע"נ / הצלחה / רפואה וכדו'.
  להקדשת רבע עמוד לחצו כאן

  לתרומה בסכום אחר לחצו כאן

  לתרומות דרך העברה בנקאית:
  בנק מזרחי טפחות.
  מספר חשבון: 208346
  סניף: 569
  ע"ש להבין ולהשכיל - ארגון להפצת תורה.
  הדמיה.jpg


 • ברוך ה' הספר ירד לדפוס.
  לבינתיים ניתן לרכוש כאן את המהדורה הדיגיטלית ב20 ש"ח בלבד.

בא תתחבר לדף היומי!