חוקי הפורום

 • הואיל והצדיקים דפה לא נהגו להסתובב בפ... אך כיון שראיתי את התועלת הגדולה ממה שהעלו שם, אמרתי אעתיקו גם לכאן עם הקישורים שלהם . וזלה"ט שם:

  מקוה שאני לא גונב לאף אחד הפרנסה...

  מדריך להמרת קבצים לוורד

  א. ניתן להעלות את הקובץ PDF או תמונה (המכיל טקסט) לגוגל דרייב ואז> פתח באמצעות>google docs . יש להמתין קצת ואז יפתח מסמך גוגל דוקס עם הטקסט. תמונות שאינם מכילות טקסט שנמצאות בתוך המסמך יושמטו במסמך שתקבלו.

  ב. באמצעות תוכנת ABBYY FineReader ככל הנראה זה התוכנה המדויקת והחזקה ביותר ממכלול התוכנות שנמכרות בעולם והיא עולה בערך 900 ש"ח. בתוכנה זו התמונות כן יוצגו ואף ישמרו בקובץ וורד שהוא ייצא.

  ג. אם המסמך נסגר כ PDF דרך תוכנת וורד בדרך כלל דרך אתר זה (https://smallpdf.com/pdf-to-word) תקבלו אותו כמסמך וורד מדויק כי בסה"כ האתר מחלץ את הטקסט שמוטבע במסמך.

  ד. כמו"כ קבצים שנסגרו בתוכנת אופיס ניתן לפתוח באופיס 2013 או יותר מאוחר ע"י לחיצה ימינית על המסמך PDF > פתח באמצעות> וורד WORD .

  מסמכים שנסגרו (יוצרו) בתג או בעוד תוכנות עימוד לא תמיד מוטבע במסמך תווים רגילים בעברית אלא סימונים כאלה ואחרים ולכן דרך אתר הנ"ל תקבלו רק מסמך מלא סימונים.

  ה. ישנם שתי גמחי"ם המציעים שירות כזה בחינם והם משתמשים בתוכנה המוזכרת באות ב. כתובתם OCRGAMACH@GMAIL.COM או FREEOCR2@GMAIL.COM שולחים את הקובץ PDF או תמונות והם מחזירים קובץ וורד הניתן לעריכה. אך לא בכל מסמך הם מסכימים לטפל אם אינו מתאים ל"רוחם".

בא תתחבר לדף היומי!