כמה אתם משלמים על גז? • אני עובר דירה בימים הקרובים ב"ה הדייר הקודם לא השתמש בגז יש תשתית ויש צינור מה שחסר הוא שעון כי הורידו את זה כדי שהוא לא יוכל להשתמש כי הוא לא היה מעוניין, כרגע החברה רוצה 750 ש"ח עבור טכנאי שיבוא לשים שעון ולחבר את הכיריים הגיוני???
  כמו"כ מה המחיר שאתם משלמים בחשבון (עד היום הייתי על כיריים קרמיות) הם דורשים 27 דמי מנוי ו19.9 לכל קוב 1-4 4-8 18.5 וכו'


 • טכנאי מחשבים ורשתות

  @by6199 אמר בכמה אתם משלמים על גז?:

  כרגע החברה רוצה 750 ש"ח עבור טכנאי שיבוא לשים שעון ולחבר את הכיריים הגיוני???

  אני חושב שזה כולל פקדון עבור השעון שמוחזר כאשר מחזירים אותו (מה שעשה הדייר הקודם) • @master בדקתי דמי הפיקדון הם 240 ש"ח עוד 500 ש"ח לטכנאי על התקנת השעון


 • טכנאי מחשבים ורשתות

  @by6199
  אגב , אם לא מפורש אחרת בחוזה המכירה / שכירות, יתכן מאד שהדירה צריכה להמסר עם חיבור גז תקין, • @master אמר בכמה אתם משלמים על גז?:

  @by6199
  אגב , אם לא מפורש אחרת בחוזה המכירה / שכירות, יתכן מאד שהדירה צריכה להמסר עם חיבור גז תקין,

  אני לא מכיר מישהו שעושה עסק עם המוכר אחרי שסיים את כל התשלומים על חיבור גז, מפרט שידע שהמוכר משתמש עם כיריים חשמליות, שמן הסתם טענתו תהיה קבילה בכל מקום שיש מקום לכיריים חשמליות.
  במקרה שלי אם הייתי דורש זאת והיה למוכר שכל, הוא היה שולף סעיף מהחוזה, בהמשיך לסעיף ד.2 הכירים והתנור יהיו שייכים למוכרים. בסעיף זה ברור שמדובר בחשמלי (הוספתי סעיף שכל מה שמחובר חיבור קבוע שייך לקונה על מנת למנוע הורדת מזגנים והמסתעף)


 

בא תתחבר לדף היומי!