נושא שנמחק • ראשית, אבקש סליחה באם פתיחת הנושא בענין הוא בעייתי, עשיתי זאת מאחר ולא מצאתי שום אופציה לפנות למנהלים באופן פרטי, וזו נשארה האופציה היחידה.

  היה דיון בתאורה בנושא התייעצות בעבור נקודות חשמל בתקרה.

  לינק של הנושא הוא http://tchumim.com/post/13303
  משום מה הנושא נמחק, למרות שלמיטב זכרוני היו בו נתונים מקצועיים טובים המעשירים ידע בעת הצורך. כעת אני מחפש את הנתונים ומגלה שהנושא נמחק, ולא בורר מדוע. (בהנחה, שבמידה והיה סוג של דיבורי סרק בנושא, אפשר למחוק את הדברים הרלוונטים ולא את כל הנושא.

  כוחו של פורום באינטרנט הוא בארכיון שלו, במידה וזה לא קיים אפשר לדבר דו שיח בצאט ודומיו וכך לאחר דק הכל מתפוגג ומחוק וללא שום תוצאה דיונים לטובת המתעניין הבא.

 • @חיים12 אמר בנושא שנמחק:

  משום מה הנושא נמחק,

  יכול להיות שזה נושא שנפתח ע"י @גולן - המנהל הקודם של הפורום, כשהוא פרש הוא מחק את הניק שלו, ואוטומטית נמחקו כל ההודעות שכתב... • @מורשת-מרן אמר בנושא שנמחק:

  @חיים12 אמר בנושא שנמחק:

  משום מה הנושא נמחק,

  יכול להיות שזה נושא שנפתח ע"י @גולן - המנהל הקודם של הפורום, כשהוא פרש הוא מחק את הניק שלו, ואוטומטית נמחקו כל ההודעות שכתב...

  הנושא נפתח על ידי לפני כחודש. • אתה בטוח בנתונים שהבאת: לינק, מי פתח ומתי ושהנושא נמחק, ואתה מלין על הפורום על מחיקה ודאית.
  הנתונים שלך שגויים בבירור. הלינק של הפוסט שבידך הוא 13303, כיון שמס' זה הוא "רץ", זה בבירור הרבה לפני חודש - זה מלפני שש חודשים!
  אולי אתה מתכוון לזה http://tchumim.com/topic/1679?
  עכ"פ אני לא מקבל תלונה ללא הוכחה. מבחינתי לא נעלמים נושאים פתאום ככה.


 

בא תתחבר לדף היומי!