שינוי שם בכרטיס טיסה, lowcost. • בכל החברות של הlowcost אחת העקיצות שלהם זה שטעות כתיב בשם ומכל שכן שינוי לשם אחר, עולה עמלת ענק.
  שבוע שעבר הזמנתי בRyanair לאחותי הלוך חזור וכתבתי בטעות את שם הנעורים שלה.
  עמלת התיקון (כתוב מפורש שזה גם בטעות כתיב דקדוקית..) היא 110 יורו באתר, ו160 בשעת הטיסה.

  לקחנו סיכון ולא ביצענו שום תיקון - ואף אחד לא שאל ולא אמר כלום (הלוך וחזור).

  למקרה שיקרה לכם, קחו בחשבון (יחד עם הסיכון). • @dovid איזה סוג שינוי זה היה, תן דוגמא • @shraga אמר בשינוי שם בכרטיס טיסה, lowcost.:

  @dovid איזה סוג שינוי זה היה, תן דוגמא

  שינוי שם משפחה. אין אפילו אות אחת משותפת. השם הפרטי נשאר זהה.
  בדרכון אין שום אזכור לשם נעורים. • @dovid כשאין כבודה, לא צריך לעבור כלל בעמדת הצ'ק אין במקרה שעשו צ'ק אין מקוון, ובכזה מקרה אין גם מי שיוודא שהשמות תואמים (מלבד בבדיקה הבטחונית שזה כנראה לא מעניין אותם).
  השאלה היא האם היא עברה צ'ק אין בשדה? • @shraga אמר בשינוי שם בכרטיס טיסה, lowcost.:

  @dovid כשאין כבודה, לא צריך לעבור כלל בעמדת הצ'ק אין במקרה שעשו צ'ק אין מקוון, ובכזה מקרה אין גם מי שיוודא שהשמות תואמים (מלבד בבדיקה הבטחונית שזה כנראה לא מעניין אותם).
  השאלה היא האם היא עברה צ'ק אין בשדה?

  צ'ק אין בשדה עולה בryanair המון... ולכן ודאי שבהלוך עשינו באתר אלא שאכן בחזור היא שכחה ועשתה בשדה ושילמה על כך 55 יורו! ובכל זאת, ב"ה לא שמו לב לשם.
  אבא שלי טען לי שגם בלי צ'ק אין הוא נשאל בדלפק החברה לשמו. • @dovid בלי צ'קאין הוא לא צריך לעבור כלל בדלפק החברה, אלא אם כן יש לו כבודת מטען, אני חושב שזה נקרא לסמוך על הנס, כי הרווחים של חברות הלאוקוסט זה בדיוק מהדברים הקטנים האלו ובד"כ הם מקפידים מאוד על כל פיפס • @shraga אמר בשינוי שם בכרטיס טיסה, lowcost.:

  @dovid בלי צ'קאין הוא לא צריך לעבור כלל בדלפק החברה, אלא אם כן יש לו כבודת מטען, אני חושב שזה נקרא לסמוך על הנס, כי הרווחים של חברות הלאוקוסט זה בדיוק מהדברים הקטנים האלו ובד"כ הם מקפידים מאוד על כל פיפס

  אז לפי דבריך ללא מטען וצ'קאין אז אפילו אין בעיה לכתחילה, וזה היה המקרה.


 

בא תתחבר לדף היומי!