חוקי הפורום

ישום לחיפוש אנשי קשר לפי שם או טלפון • ידוע החיסרון בנוקיה שאין אפשרות לחיפוש באנשי קשר לפי מספר (דהיינו כמו שיש בסמסונג שמקישים 3 ספרות והוא מביא את המספרים בהם מופיע), וכן גם חיפוש לפי השם גם אם זה באמצע השם ולא דווקא ההתחלה (למשל אני לא זוכר את כתבתי חיים כהן או כהן חיים, או יותר גרוע "...... מתחומים" ולא זוכר איך כיניתי אותו).

  מצאתי שני יישומים אך שניהם לא מושלמים.
  אחד תומך עברית, די איטי, אבל משהו משובש בכתיבת אותיות, לא הצלחתי להבין איך הוא אמור לעבוד (יש שתי אופציות בתפריט אפשרויות אבל לא ברור).
  השני עובד מצויין, קצת פחות איטי, אבל ממשק יותר נורמאלי ויפה, ומציג אנשי קשר בעברית, רק שאין לו חיפוש בעברית. כך שהוא מצויין לחיפוש לפי מספר אבל לא לפי שם.
  האם יש אפשרות להוסיף עברית לשני או אם מישהו מצליח לסדר את הראשון זה יועיל מאוד.

  ישומים ספר טלפונים.rar

  (מקווה שהשני יעבוד, אצלי עובד ואצל חבר לא)


 • מורחק

  לעברית.אותה תוכנה.תבחר באופציה האחרונה (אותיות) וכן באופציה הראשונה והשניה תבחר עברית.הכל יסתדר


 • מורחק

  תוכל בבקשה להעלות לכאן את כל הישומים לנוקיה שיש לך?
  וכן לאשכול הזה בפרוג? תודה רבה • @מישהו12 זה לא עובד לי.
  מה נקרא לבחור את האופציה של אותיות, כשמופיע שם אותיות זה בסדר, או ללחוץ על אותיות ואז כשכתוב מספרים זה אמור להיות בסדר. אשמח אם תסביר לי איזה מצב אני צריך לראות כשאני פותח את האפשרויות כך שזה נקרא בסדר בשני האופציות האחרונות (אחד לפני יש גם ניחוש או מספרים).
  בכל אופן אצלי בכל המצבים אני לא מצליח לכתוב לדוגמא את האות "ב" או שזה כותב "33" או "אא". ניסתי גם ללחוץ רק פעם אחת על 1 ושהוא ינחש לבד שזה ב לפי ההמשך דהיינו "ברוך" (3725) ולא עובד לי. • @דוב האופציה השניה מלמעלה זה שפת היישום וכך תבין יותר, ומכיון שהיישום איטי להחריד, תצטרך להקיש על מקש עד האות הרצויה ואז לחכות שהיישום "יפנים" שהקשת על משהו ואחרי שהוא יראה זאת, תמשיך להקיש על עוד מקש לאות הרצויה הבאה..
  בקיצור, להשתמש עם היישום הזה רק אם אתה באמת מחפש מישהו פעם ב.. זה עדיין סביר (עד בלתי סביר..), אך לשימוש תמידי זה לא טוב. • @אלישי לא הבנתי את כוונתך, צריך ללחוץ לחיצה ארוכה על 3 עד שאני רואה שהוא מחליף לאות "ב"?

  ואני יודע שהאפשרות השניה היא שפה אני דיברתי על שני האופציות האחרונות בתפריט שם ניחוש או מספרים והאחרון זה אותיות או מספרים, מה הכוונה של כל אחד, ומה אני אמור לראות כשאני פותח את האפשרויות אותיות או מספרים.

  אני מסכים איתך שלא מידי שווה להשקיע בזה מאמץ כי הוא איטי מאוד, אמנם זה כן יכול לעזור לחפש מילה גם אם זה לוקח חצי דקה, עדיף מאשר לחפש ידנית בתוך 1500 אנשי קשר. השאלה אם לדעתך מישהו שמבין בזה יוכל בקלות להוסיף לזה עברית או שזה מורכב כמו בנייה מחדש. (שים לב שהוא כן מציג את האנשי קשר בעברית ורק הקלדה אין, ובחפירה קצרה בתוך היישום ראיתי בקובץ בשם e.class אותיות עברית וליד כל אות מקביל ג'יבריש או משהו כזה ועוד דברים), מה דעתך לפי הבנתך בעניין. • @דוב 1. לא לחיצה ארוכה אלא 2 לחיצות, ואז להמתין שהוא יקלוט שלחצת פעמים על המספר 3.
  2. ניחוש הוא כמו T9 אבל היישום לא תומך עם ה-T9 של נוקיה ולכן הוא מראה מספרים בלבד.. הוא אמור להראות כשאתה פותח את האפשרויות "ניחוש ומספרים".
  3. אתה מדבר על קובץ CLASS שהוא מקומפל (והוא לכאורה רק פקודות הקידוד) וא"א לשנות שם משהו (עכ"פ ברשמי). ושים לב גם שאין שם אופציה של מחיקה.. • @אלישי 1. מוזר אצלי זה כותב "אא".
  2. (מה זה T9?)
  3. יש מחיקה במקש האמצעי (מעצבן באמת). • @דוב 1 האם אצלך מסך האפשרויות נראה כך? Nokia C2-01.jpg
  והאם בשני האופציות הראשונות בחרת בעברית? (אל תדאג לי לפעמים הוא גם עשה את זה, אני מבין על מה אתה מדבר..
  2. T9 הוא מצב חיזוי.
  3. אנסה לבדוק אם אפשר להנדס את הקובץ. • @אלישי 1. כשזה כך זה כותב "33".
  3. נשמח מאוד.

  מופיע לי פתאום כל שניה הודעה כמו שגיאה (לא נסגר היישום אפשר לחזור) java. lang index out of bounds exception embty field, לא נראה קשור, לא יודע.


 • תכנות

  @דוב אמר בישום לחיפוש אנשי קשר לפי שם או טלפון:

  @אלישי 1. מוזר אצלי זה כותב "אא".

  העניין פשוט מאד.
  היישומים האלה לא יודעים להתמודד עם יותר מכמה עשרות אנשי קשר...
  ולכן הם נהיים מאד איטיים, וגם בהתאם הוא לא תופס את 2 ההקשות על 3 ברצף...

  תנסה להגדיר שהאנשי קשר יוצגו רק מהסים, ותראה באיזה מהירות זה עובד..


 • מורחק

  כשהאנשי קשר רק בsim עובד לי מעולה • @דוב צריכים לבדוק אפשרות של הכנסת החיפוש בשדה חדש כשאינו מחפש את השם תוך כדי ההקלדה, השאלה אם שה להשקיע בזה או עדיף לגגל ולחפש יישומים חדשים שאין בהם את הבאגים הללו..


 • תכנות

  @אלישי אמר בישום לחיפוש אנשי קשר לפי שם או טלפון:

  @דוב צריכים לבדוק אפשרות של הכנסת החיפוש בשדה חדש כשאינו מחפש את השם תוך כדי ההקלדה, השאלה אם שה להשקיע בזה או עדיף לגגל ולחפש יישומים חדשים שאין בהם את הבאגים הללו..

  הסיבה לכך, כי מפתחי היישומים בחרו לא להשתמש בתיבת קלט סטנדרטית, היות והם רוצים לתפוס לפעמים רק מספרים וכו'. • @אלישי השאלה אם יש סיכוי למצוא עוד משהו בעברית (בעבר חיפשתי הרבה ואפי' באנגלית לא מצאתי הרבה שמציגים את האנשי קשר מתוך הפלאפון).


התחבר כדי לפרסם תגובה
 

בא תתחבר לדף היומי!